ВОДОУСТОЙЧИВИ СТЕННИ ПАНЕЛИ INSPIRO GLOSS MIRAGE 75X45 CM
Код: 238308
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : SPC
- ДЕКОР : GLOSS MIRAGE
- ДЪЛЖИНА : 750.00 мм
- ШИРИНА : 450.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 3.60 мм
Доставка:
Цена М2:
30.67 € 59.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.36 М2):
72.48 € 141.76 лв. | Марка | INSPIRO |
| МОДЕЛ | GLOSS MIRAGE 75X45 CM |
| МАТЕРИАЛ | SPC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЕКОР | GLOSS MIRAGE |
| ДЪЛЖИНА | 750.00 мм |
| ШИРИНА | 450.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 3.60 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В БЕЛГИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| EAN | 5411090044563 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























