ВОДОУСТОЙЧИВИ СТЕННИ ПАНЕЛИ INSPIRO GLOSS MIRAGE 75X45 CM
Code: 238308
In stock
Short Description
- MATERIAL : SPC
- DECOR : GLOSS MIRAGE
- LENGTH : 750.00 мм
- WIDTH : 450.00 мм
- THICKNESS : 3.60 мм
Shipping:
Price М2:
30.67 € 59.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.36 М2):
72.48 € 141.76 лв. | Brand | INSPIRO |
| MODEL | GLOSS MIRAGE 75X45 CM |
| MATERIAL | SPC |
| WATERPROOF | Yes |
| DECOR | GLOSS MIRAGE |
| LENGTH | 750.00 мм |
| WIDTH | 450.00 мм |
| THICKNESS | 3.60 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРОИЗВЕДЕНО В БЕЛГИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| EAN | 5411090044563 |
No documents were found for this product

English 























