ВОДОУСТОЙЧИВИ СТЕННИ ПАНЕЛИ DUMAWALL + MYSTIC 65X37.5 CM 1.95 M2
Код: 222611
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : SPC
- ДЪЛЖИНА : 650.00 мм
- ШИРИНА : 375.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 5.00 мм
Доставка:
Цена М2:
39.88 € 78.00 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.95 М2):
77.76 € 152.09 лв. По клиентска поръчка
| Марка | DUMAWALL |
| МОДЕЛ | + MYSTIC 65X37.5 CM 1.95 M2 |
| МАТЕРИАЛ | SPC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 650.00 мм |
| ШИРИНА | 375.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 5.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В БЕЛГИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.9500 |
| EAN | 5411090025647 |

Български 



























