ВОДОУСТОЙЧИВИ СТЕННИ ПАНЕЛИ DUMAWALL + ALCARIA 37.5X65 1.95 M2
Код: 231043
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : SPC
- ДЪЛЖИНА : 650.00 мм
- ШИРИНА : 375.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 5.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.31 €
/
6.47лв.
Цена М2:
44.99 € 87.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.95 М2):
87.73 € 171.58 лв. | Марка | DUMAWALL |
| МОДЕЛ | + ALCARIA 37.5X65 1.95 M2 |
| МАТЕРИАЛ | SPC |
| ДЪЛЖИНА | 650.00 мм |
| ШИРИНА | 375.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 5.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В БЕЛГИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.9500 |
| EAN | 5411090042460 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























