ВОДОУСТОЙЧИВИ СТЕННИ ПАНЕЛИ DUMAWALL + ALCARIA 37.5X65 1.95 M2
Code: 231043
In stock
Short Description
- MATERIAL : SPC
- LENGTH : 650.00 мм
- WIDTH : 375.00 мм
- THICKNESS : 5.00 мм
Shipping:
See credit plans
from3.31 €
/
6.47лв.
Price М2:
44.99 € 87.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.95 М2):
87.73 € 171.58 лв. | Brand | DUMAWALL |
| MODEL | + ALCARIA 37.5X65 1.95 M2 |
| MATERIAL | SPC |
| LENGTH | 650.00 мм |
| WIDTH | 375.00 мм |
| THICKNESS | 5.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРОИЗВЕДЕНО В БЕЛГИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.9500 |
| EAN | 5411090042460 |
No documents were found for this product

English 























