АКУСТИЧЕН ПАНЕЛ ПЯСЪЧЕН ДЪБ PF-230 17Х260Х2.2 СМ
Код: 239896
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : MDF/ФИЛЦ
- ДЕКОР : ПЯСЪЧЕН ДЪБ
- ДЪЛЖИНА : 2600.00 мм
- ШИРИНА : 170.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 22.00 мм
| МОДЕЛ | ДЪБ PF-230 17Х260Х2.2 СМ |
| МАТЕРИАЛ | MDF/ФИЛЦ |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Не |
| ДЕКОР | ПЯСЪЧЕН ДЪБ |
| ДЪЛЖИНА | 2600.00 мм |
| ШИРИНА | 170.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 22.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТЕХНИЧЕСКИ ФУРНИР |
| EAN | 3800234205229 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























