АКУСТИЧЕН ПАНЕЛ ПЯСЪЧЕН ДЪБ PF-230 17Х260Х2.2 СМ
Code: 239896
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : MDF/ФИЛЦ
- DECOR : ПЯСЪЧЕН ДЪБ
- LENGTH : 2600.00 мм
- WIDTH : 170.00 мм
- THICKNESS : 22.00 мм
| MODEL | ДЪБ PF-230 17Х260Х2.2 СМ |
| MATERIAL | MDF/ФИЛЦ |
| WATERPROOF | No |
| DECOR | ПЯСЪЧЕН ДЪБ |
| LENGTH | 2600.00 мм |
| WIDTH | 170.00 мм |
| THICKNESS | 22.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТЕХНИЧЕСКИ ФУРНИР |
| EAN | 3800234205229 |
No documents were found for this product

English 

























