3D MDF СТЕННИ ПАНЕЛИ NEUHOFER WALLY ОПУШЕН ДЪБ 267X18X0.8 CM
Код: 241055
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : MDF С ПОКРИТИЕ ОТ ФОЛИО
- ДЕКОР : ОПУШЕН ДЪБ
- ДЪЛЖИНА : 2670.00 мм
- ШИРИНА : 180.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
| Марка | NEUHOFER |
| МОДЕЛ | WALLY ОПУШЕН ДЪБ 267X18X0.8 CM |
| МАТЕРИАЛ | MDF С ПОКРИТИЕ ОТ ФОЛИО |
| ДЕКОР | ОПУШЕН ДЪБ |
| ДЪЛЖИНА | 2670.00 мм |
| ШИРИНА | 180.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | MDF С ПОКРИТИЕ ОТ ФОЛИО |
| EAN | 9010115296787 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























