3D HDPS СТЕННИ ПАНЕЛИ NOLINA SLAT WALL GRAFIT 2.6 М.
Код: 148888
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИСТИРОЛ (HDPS)
- ДЕКОР : GRAFIT
- ДЪЛЖИНА : 2600.00 мм
- ШИРИНА : 113.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 21.00 мм
Доставка:
| Марка | NOLINA |
| МОДЕЛ | SLAT WALL GRAFIT 2.6 М. |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИСТИРОЛ (HDPS) |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЕКОР | GRAFIT |
| ДЪЛЖИНА | 2600.00 мм |
| ШИРИНА | 113.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 21.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В ТУРЦИЯ |
| EAN | 2008690011175 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























