3D HDPS СТЕННИ ПАНЕЛИ NOLINA SLAT WALL GRAFIT 2.6 М.
Code: 148888
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИСТИРОЛ (HDPS)
- DECOR : GRAFIT
- LENGTH : 2600.00 мм
- WIDTH : 113.00 мм
- THICKNESS : 21.00 мм
Shipping:
| Brand | NOLINA |
| MODEL | SLAT WALL GRAFIT 2.6 М. |
| MATERIAL | ПОЛИСТИРОЛ (HDPS) |
| WATERPROOF | Yes |
| DECOR | GRAFIT |
| LENGTH | 2600.00 мм |
| WIDTH | 113.00 мм |
| THICKNESS | 21.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРОИЗВЕДЕНО В ТУРЦИЯ |
| EAN | 2008690011175 |
No documents were found for this product

English 





























