ПЛАСТМАСОВ ШКАФ ARTPLAST 102Х84Х37 СМ.
Код: 117391
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ШИРИНА : 1020.00 мм
- ВИСОЧИНА : 840.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 370.00 мм
- БРОЙ РАФТОВЕ : 2
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 10.00 kg
Доставка:
| Марка | ARTPLAST |
| МОДЕЛ | 102Х84Х37 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ШИРИНА | 1020.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 840.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 370.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 2 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 10.00 kg |
| ЦВЯТ | СИВ |
| EAN | 8010693100187 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























