ПЛАСТМАСОВ ШКАФ ARTPLAST 102Х84Х37 СМ.
Code: 117391
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- WIDTH : 1020.00 мм
- HEIGHT : 840.00 мм
- DEPTH-MM : 370.00 мм
- NUMBER OF SHELVES : 2
- PAYLOAD : 10.00 kg
Shipping:
| Brand | ARTPLAST |
| MODEL | 102Х84Х37 СМ. |
| MATERIAL | PVC |
| WIDTH | 1020.00 мм |
| HEIGHT | 840.00 мм |
| DEPTH-MM | 370.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 2 |
| PAYLOAD | 10.00 kg |
| COLOUR | СИВ |
| EAN | 8010693100187 |
No documents were found for this product

English 


























