МЕТАЛЕН СТЕЛАЖ KTN VWSC505 180X90X40 СМ.
Код: 114890
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ+MDF
- ШИРИНА : 900.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1800.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 400.00 мм
- БРОЙ РАФТОВЕ : 5
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 175.00 kg
Доставка:
| Марка | KTN |
| МОДЕЛ | VWSC505 180X90X40 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ+MDF |
| ШИРИНА | 900.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1800.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 400.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 175.00 kg |
| ЦВЯТ | ПОЦИНКОВАН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РАФТОВЕ ОТ MDF |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























