МЕТАЛЕН СТЕЛАЖ KTN VWSC505 180X90X40 СМ.
Code: 114890
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ+MDF
- WIDTH : 900.00 мм
- HEIGHT : 1800.00 мм
- DEPTH-MM : 400.00 мм
- NUMBER OF SHELVES : 5
- PAYLOAD : 175.00 kg
Shipping:
| Brand | KTN |
| MODEL | VWSC505 180X90X40 СМ. |
| MATERIAL | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH | 900.00 мм |
| HEIGHT | 1800.00 мм |
| DEPTH-MM | 400.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 5 |
| PAYLOAD | 175.00 kg |
| COLOUR | ПОЦИНКОВАН |
| ADDITIONAL INFORMATION | РАФТОВЕ ОТ MDF |
No documents were found for this product

English 

























