МЕТАЛЕН СТЕЛАЖ KTN VOSC-030E 150x70x30 СМ.
Код: 145076
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ+MDF
- ШИРИНА : 700.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1500.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 300.00 мм
- БРОЙ РАФТОВЕ : 5
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 150.00 kg
Доставка:
| Марка | KTN |
| МОДЕЛ | VOSC-030E 150x70x30 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ+MDF |
| ШИРИНА | 700.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 300.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 150.00 kg |

Български 
























