МЕТАЛЕН СТЕЛАЖ KTN VOSC-030E 150x70x30 СМ.
Code: 145076
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ+MDF
- WIDTH : 700.00 мм
- HEIGHT : 1500.00 мм
- DEPTH-MM : 300.00 мм
- NUMBER OF SHELVES : 5
- PAYLOAD : 150.00 kg
Shipping:
| Brand | KTN |
| MODEL | VOSC-030E 150x70x30 СМ. |
| MATERIAL | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH | 700.00 мм |
| HEIGHT | 1500.00 мм |
| DEPTH-MM | 300.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 5 |
| PAYLOAD | 150.00 kg |

English 
























