МЕТАЛЕН СТЕЛАЖ KOVONA FUTUR PLUS 180Х120Х45 СМ.
Код: 116296









Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ+MDF
- ШИРИНА : 1200.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1800.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 450.00 мм
- БРОЙ РАФТОВЕ : 5
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 250.00 kg
Цена: 92.03 €46.01 € / 89.99 лв.
Спести: 50 %
| Марка | KOVONA |
| МОДЕЛ | FUTUR PLUS 180Х120Х45 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ+MDF |
| ШИРИНА | 1200.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1800.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 450.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 250.00 kg |
| ЦВЯТ | СИН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СГЛОБЯВАНЕ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8595145608409 |

Български 




























