МЕТАЛЕН СТЕЛАЖ KOVONA FUTUR PLUS 180Х120Х45 СМ.
Code: 116296









The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ+MDF
- WIDTH : 1200.00 мм
- HEIGHT : 1800.00 мм
- DEPTH-MM : 450.00 мм
- NUMBER OF SHELVES : 5
- PAYLOAD : 250.00 kg
Price: 92.03 €46.01 € / 89.99 лв.
Save: 50 %
| Brand | KOVONA |
| MODEL | FUTUR PLUS 180Х120Х45 СМ. |
| MATERIAL | МЕТАЛ+MDF |
| WIDTH | 1200.00 мм |
| HEIGHT | 1800.00 мм |
| DEPTH-MM | 450.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 5 |
| PAYLOAD | 250.00 kg |
| COLOUR | СИН |
| ADDITIONAL INFORMATION | СГЛОБЯВАНЕ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8595145608409 |

English 




























