МЕТАЛЕН СТЕЛАЖ GRIMA 195X120X60 СМ.
Код: 139307
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
- ШИРИНА : 1200.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1950.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 600.00 мм
- БРОЙ РАФТОВЕ : 5
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 260.00 kg
Доставка:
Купи на изплащане
от4.25 €
/
8.31лв.
| Марка | GRIMA |
| МОДЕЛ | 195X120X60 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ШИРИНА | 1200.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1950.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 600.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 260.00 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СГЛОБЯВАНЕ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8022388006094 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















