МЕТАЛЕН СТЕЛАЖ GRIMA 195X120X60 СМ.
Code: 139307
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ
- WIDTH : 1200.00 мм
- HEIGHT : 1950.00 мм
- DEPTH-MM : 600.00 мм
- NUMBER OF SHELVES : 5
- PAYLOAD : 260.00 kg
Shipping:
See credit plans
from4.25 €
/
8.31лв.
| Brand | GRIMA |
| MODEL | 195X120X60 СМ. |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| WIDTH | 1200.00 мм |
| HEIGHT | 1950.00 мм |
| DEPTH-MM | 600.00 мм |
| NUMBER OF SHELVES | 5 |
| PAYLOAD | 260.00 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | СГЛОБЯВАНЕ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8022388006094 |
No documents were found for this product

English 






















