СПОТ СТЕНЕН GU10 ЧЕРЕН RABALUX ZIRCON
Код: 144380
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОДЕЛ : ZIRCON
- МОЩНОСТ W : 5.0 W
- ЦОКЪЛ : GU10
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | ZIRCON |
| МОЩНОСТ W | 5.0 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА | 6.00 см |
| ШИРИНА | 5.20 см |
| ВИСОЧИНА | 13.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 5998250350691 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












