СПОТ СТЕНЕН GU10 ЧЕРЕН RABALUX ZIRCON
Code: 144380
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MODEL : ZIRCON
- MAXPOWER-W : 5.0 W
- SOCKET : GU10
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
| Brand | RABALUX |
| MODEL | ZIRCON |
| MAXPOWER-W | 5.0 W |
| SOCKET | GU10 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| LENGTH | 6.00 см |
| WIDTH | 5.20 см |
| HEIGHT | 13.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 5998250350691 |
No documents were found for this product

English 












