СПОТ 5XE14 ЧЕРЕН LIGHTEX DALIA
Код: 227365


Офертата е валидна от 26.05.2026 до 01.06.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : DALIA
- ЦОКЪЛ : E14
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
Цена: 58.99 €49.99 € / 97.77 лв.
Спести: 15 %
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ | DALIA |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА | 67.00 см |
| ШИРИНА | 24.00 см |
| ВИСОЧИНА | 17.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ КРУШКА, MAX 5X7W LED |
| EAN | 3800883161334 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











