СПОТ 5XE14 ЧЕРЕН LIGHTEX DALIA
Code: 227365


The offer is valid from 26.05.2026 until 01.06.2026
In stock
Short Description
- MODEL : DALIA
- SOCKET : E14
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
Price: 58.99 €49.99 € / 97.77 лв.
Save: 15 %
| Brand | LIGHTEX |
| MODEL | DALIA |
| SOCKET | E14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| LENGTH | 67.00 см |
| WIDTH | 24.00 см |
| HEIGHT | 17.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ КРУШКА, MAX 5X7W LED |
| EAN | 3800883161334 |
No documents were found for this product

English 











