СОЛАРЕН LED ПРОЖЕКТОР 6000K 3.2V 18AH С 5M КАБЕЛ VITO SAHARA
Код: 228219



Офертата е валидна от 27.05.2026 до 17.06.2026
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 250.0 W
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6000 К
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | SAHARA |
| МОЩНОСТ W | 250.0 W |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6000 К |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 26.00 см |
| ШИРИНА | 4.80 см |
| ВИСОЧИНА | 28.30 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ФОТОСЕНЗОР,ДИСТАНЦИОННО |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 2750 LM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 20 mAh |
| EAN | 6970233830931 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












