СОЛАРЕН LED ПРОЖЕКТОР 6000K 3.2V 18AH С 5M КАБЕЛ VITO SAHARA
Code: 228219



The offer is valid from 27.05.2026 until 17.06.2026
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 250.0 W
- COLOR TEMPERATURE : 6000 К
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | SAHARA |
| MAXPOWER-W | 250.0 W |
| COLOR TEMPERATURE | 6000 К |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 26.00 см |
| WIDTH | 4.80 см |
| HEIGHT | 28.30 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | ФОТОСЕНЗОР,ДИСТАНЦИОННО |
| POWER OF ILLUMINATION | 2750 LM |
| BATTERY CAPACITY | 20 mAh |
| EAN | 6970233830931 |
No documents were found for this product

English 












