СОЛАРЕН LED АПЛИК СЪС СЕНЗОР 0.7W 4000K IP44 ЧЕРЕН VIVALUX VAST
Код: 222708
В наличност
Кратко описание
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | VAST |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 13.30 см |
| ШИРИНА | 5.00 см |
| ВИСОЧИНА | 9.70 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 150 LM |
| EAN | 3800234851716 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











