СОЛАРЕН LED АПЛИК СЪС СЕНЗОР 0.7W 4000K IP44 ЧЕРЕН VIVALUX VAST
Code: 222708
In stock
Short Description
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | VAST |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 13.30 см |
| WIDTH | 5.00 см |
| HEIGHT | 9.70 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| POWER OF ILLUMINATION | 150 LM |
| EAN | 3800234851716 |
No documents were found for this product

English 











