LED СОЛАРЕН ПРОЖЕКТОР 6W 6000K 800LM IP65 OPTONICA
Код: 223172
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 6.0 W
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6000 К
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
Доставка:
| Марка | OPTONICA |
| МОЩНОСТ W | 6.0 W |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6000 К |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИКАРБОНАТ |
| ДЪЛЖИНА | 16.80 см |
| ШИРИНА | 3.50 см |
| ВИСОЧИНА | 12.60 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДИМИРУЕМ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800156652910 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















