LED СОЛАРЕН ПРОЖЕКТОР 6W 6000K 800LM IP65 OPTONICA
Code: 223172
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 6.0 W
- COLOR TEMPERATURE : 6000 К
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
Shipping:
| Brand | OPTONICA |
| MAXPOWER-W | 6.0 W |
| COLOR TEMPERATURE | 6000 К |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | ПОЛИКАРБОНАТ |
| LENGTH | 16.80 см |
| WIDTH | 3.50 см |
| HEIGHT | 12.60 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДИМИРУЕМ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800156652910 |
No documents were found for this product

English 



















