LED СОЛАРЕН ПРОЖЕКТОР 20W 4000K 2400LM V-TAC
Код: 149548


Офертата е валидна от 26.05.2026 до 01.06.2026
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 20.0 W
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
Доставка:
Цена: 71.58 €56.99 € / 111.46 лв.
Спести: 20 %
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W | 20.0 W |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 25.50 см |
| ШИРИНА | 5.00 см |
| ВИСОЧИНА | 31.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С ДИСТАНЦИОННО,ПАНЕЛ 35X45CM |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 20000 mAh |
| EAN | 3800157698252 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











