LED СОЛАРЕН ПРОЖЕКТОР 20W 4000K 2400LM V-TAC
Code: 149548


The offer is valid from 26.05.2026 until 01.06.2026
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 20.0 W
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
Shipping:
Price: 71.58 €56.99 € / 111.46 лв.
Save: 20 %
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W | 20.0 W |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 25.50 см |
| WIDTH | 5.00 см |
| HEIGHT | 31.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | С ДИСТАНЦИОННО,ПАНЕЛ 35X45CM |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| BATTERY CAPACITY | 20000 mAh |
| EAN | 3800157698252 |
No documents were found for this product

English 











