LED СОЛАРЕН АПЛИК 1W 3000K IP44 VITO
Код: 235948
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 1.0 W
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 3000 К
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОЩНОСТ W | 1.0 W |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 3000 К |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 8.57 см |
| ШИРИНА | 5.80 см |
| ВИСОЧИНА | 13.30 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 20 LM |
| EAN | 6970233838050 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











