LED СОЛАРЕН АПЛИК 1W 3000K IP44 VITO
Code: 235948
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 1.0 W
- COLOR TEMPERATURE : 3000 К
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
Shipping:
| Brand | VITO |
| MAXPOWER-W | 1.0 W |
| COLOR TEMPERATURE | 3000 К |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 8.57 см |
| WIDTH | 5.80 см |
| HEIGHT | 13.30 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| POWER OF ILLUMINATION | 20 LM |
| EAN | 6970233838050 |
No documents were found for this product

English 











