LED СОЛ. ПРОЖЕКТОР 8W 4000K 2000LM IP54 VIVALUX EDAN
Код: 231342
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 8.0 W
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 54 IP
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | EDAN |
| МОЩНОСТ W | 8.0 W |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| ДЪЛЖИНА | 18.70 см |
| ШИРИНА | 3.00 см |
| ВИСОЧИНА | 14.30 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 2000 LM |
| EAN | 3800234852652 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















