LED СОЛ. ПРОЖЕКТОР 8W 4000K 2000LM IP54 VIVALUX EDAN
Code: 231342
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 8.0 W
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 54 IP
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | EDAN |
| MAXPOWER-W | 8.0 W |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 54 IP |
| LENGTH | 18.70 см |
| WIDTH | 3.00 см |
| HEIGHT | 14.30 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| POWER OF ILLUMINATION | 2000 LM |
| EAN | 3800234852652 |
No documents were found for this product

English 



















