LED ПРОЖЕКТОР 30W 350LM 6400K ISOLA + СОЛАРЕН ПАНЕЛ VIVALUX ISOLA
Код: 130083



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 30.0 W
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
Доставка:
Цена: 34.99 €22.74 € / 44.48 лв.
Спести: 35 %
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | ISOLA |
| МОЩНОСТ W | 30.0 W |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| ДЪЛЖИНА | 19.00 см |
| ШИРИНА | 4.50 см |
| ВИСОЧИНА | 15.50 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОД.НА РАБОТА-3,5,8Ч.С ДИСТ. |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 350 LM |
| EAN | 3800228029893 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











