LED ПРОЖЕКТОР 30W 350LM 6400K ISOLA + СОЛАРЕН ПАНЕЛ VIVALUX ISOLA
Code: 130083



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 30.0 W
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
Shipping:
Price: 34.99 €22.74 € / 44.48 лв.
Save: 35 %
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | ISOLA |
| MAXPOWER-W | 30.0 W |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| LENGTH | 19.00 см |
| WIDTH | 4.50 см |
| HEIGHT | 15.50 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРОД.НА РАБОТА-3,5,8Ч.С ДИСТ. |
| POWER OF ILLUMINATION | 350 LM |
| EAN | 3800228029893 |
No documents were found for this product

English 











