СОЛАРНО LED КОЛЧЕ 1W 6000K IP44 1.2AH VITO SOLUX-P
Код: 228225
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : SOLUX-P
- МОЩНОСТ W : 1.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
- ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ : 6H
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | SOLUX-P |
| МОЩНОСТ W | 1.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ШИРИНА | 12.15 см |
| ВИСОЧИНА | 20.25 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ФОТОСЕНЗОР, 50LM, 6000K |
| ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ | 6H |
| EAN | 6970233838067 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













