СОЛАРНО LED КОЛЧЕ 1W 6000K IP44 1.2AH VITO SOLUX-P
Code: 228225
In stock
Short Description
- MODEL : SOLUX-P
- MAXPOWER-W : 1.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
- ILLUMINATION DURATION : 6H
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | SOLUX-P |
| MAXPOWER-W | 1.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| WIDTH | 12.15 см |
| HEIGHT | 20.25 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | ФОТОСЕНЗОР, 50LM, 6000K |
| ILLUMINATION DURATION | 6H |
| EAN | 6970233838067 |
No documents were found for this product

English 













