LED СОЛАРНО ГРАДИНСКО КОЛЧЕ 1W IP65 3000K OPTONICA
Код: 220493
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : СОЛАРНИ
- МОЩНОСТ W : 1.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
- ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ : 25000H
Доставка:
| Марка | OPTONICA |
| СЕРИЯ | СОЛАРНИ |
| МОЩНОСТ W | 1.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ШИРИНА | 13.00 см |
| ВИСОЧИНА | 39.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 80 LM, 3000K, 12000 MAH |
| ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ | 25000H |
| EAN | 3800156693548 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












