LED СОЛАРНО ГРАДИНСКО КОЛЧЕ 1W IP65 3000K OPTONICA
Code: 220493
In stock
Short Description
- SERIES : СОЛАРНИ
- MAXPOWER-W : 1.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
- ILLUMINATION DURATION : 25000H
Shipping:
| Brand | OPTONICA |
| SERIES | СОЛАРНИ |
| MAXPOWER-W | 1.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| WIDTH | 13.00 см |
| HEIGHT | 39.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 80 LM, 3000K, 12000 MAH |
| ILLUMINATION DURATION | 25000H |
| EAN | 3800156693548 |
No documents were found for this product

English 












