LED СОЛАРНА ЛАМПА 0.06W 7500K LIGHTEX FROZEN
Код: 220471
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : FROZEN
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ : 8 H
Доставка:
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ | FROZEN |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ШИРИНА | 6.00 см |
| ВИСОЧИНА | 8.50 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 1.2 LM, 7500K, 7200H ЖИВОТ |
| ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ | 8 H |
| EAN | 3800883143118 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












