LED СОЛАРНА ЛАМПА 0.06W 7500K LIGHTEX FROZEN
Code: 220471
In stock
Short Description
- MODEL : FROZEN
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- ILLUMINATION DURATION : 8 H
Shipping:
| Brand | LIGHTEX |
| MODEL | FROZEN |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| WIDTH | 6.00 см |
| HEIGHT | 8.50 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | 1.2 LM, 7500K, 7200H ЖИВОТ |
| ILLUMINATION DURATION | 8 H |
| EAN | 3800883143118 |
No documents were found for this product

English 












