LED СОЛАРЕН ГИРЛЯНД 10X0.1W 4M LIGHTEX BULB
Код: 220475


Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : BULB
- МОЩНОСТ W : 0.1 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : ПРОЗРАЧЕН
- ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ : 7200
Доставка:
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ | BULB |
| МОЩНОСТ W | 0.1 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 см |
| ЦВЯТ | ПРОЗРАЧЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 3LM,3000K,БАТЕРИИ AA 1.2V |
| ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ | 7200 |
| EAN | 3800883154527 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











