LED СОЛАРЕН ГИРЛЯНД 10X0.1W 4M LIGHTEX BULB
Code: 220475


The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- MODEL : BULB
- MAXPOWER-W : 0.1 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ПРОЗРАЧЕН
- ILLUMINATION DURATION : 7200
Shipping:
| Brand | LIGHTEX |
| MODEL | BULB |
| MAXPOWER-W | 0.1 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 400.00 см |
| COLOUR | ПРОЗРАЧЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 3LM,3000K,БАТЕРИИ AA 1.2V |
| ILLUMINATION DURATION | 7200 |
| EAN | 3800883154527 |
No documents were found for this product

English 











