LED СОЛАРЕН ФЕНЕР 0.1W IP44 ЖЪЛТА СВЕТЛИНА LIGHTEX PLAME
Код: 113738
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : PLAME
- МОЩНОСТ W : 0.1 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ | PLAME |
| МОЩНОСТ W | 0.1 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ШИРИНА | 14.00 см |
| ВИСОЧИНА | 28.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800883154398 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













