LED СОЛАРЕН ФЕНЕР 0.1W IP44 ЖЪЛТА СВЕТЛИНА LIGHTEX PLAME
Code: 113738
In stock
Short Description
- MODEL : PLAME
- MAXPOWER-W : 0.1 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | LIGHTEX |
| MODEL | PLAME |
| MAXPOWER-W | 0.1 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| WIDTH | 14.00 см |
| HEIGHT | 28.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800883154398 |
No documents were found for this product

English 













