LED СОЛАРЕН АПЛИК 5W 4000K 500LM IP54 VITO SOLARIS-S
Код: 249013
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : SOLARIS-S
- МОЩНОСТ W : 5.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 54 IP
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | SOLARIS-S |
| МОЩНОСТ W | 5.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| ДЪЛЖИНА | 21.00 см |
| ШИРИНА | 11.30 см |
| ВИСОЧИНА | 10.90 см |
| EAN | 6977231352717 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















