LED СОЛАРЕН АПЛИК 5W 4000K 4000K 500LM IP54 VITO SOLARIS-S
Code: 249013
In stock
Short Description
- MODEL : SOLARIS-S
- MAXPOWER-W : 5.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 54 IP
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | SOLARIS-S |
| MAXPOWER-W | 5.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 54 IP |
| LENGTH | 21.00 см |
| WIDTH | 11.30 см |
| HEIGHT | 10.90 см |
| EAN | 6977231352717 |
No documents were found for this product

English 
















